Chatový tábor Svojšín

O nás

Chatový tábor Svojšín
34901 Svojšín

Jsme nově zapsaný spolek, Táborníci Svojšín z.s., ale rozhodně nejsme žádní zelenáči nebo nováčkové, co se rozhodli si uspořádat dětský tábor. Tábor pro děti již pořádáme 17 let, ale doposud jsme tuto činnost prováděli pro stávajícího majitele areálu, kde se tábor nachází (historie dostupná na www.chatovytabor.cz). No a protože čas jde dál, okolnosti se změnily, tak musíme od příštího roku tábor pořádat sami. Ale nebojte se, ono to bude jen lepší!

Náš tábor se nachází v krásné, člověkem nerušené, přírodě na břehu řeky Mže a je určen především pro ty, kteří se chtějí naučit něco nového, chtějí poznat nové kamarády a také mají potřebu si vyzkoušet nové aktivity a činnosti, se kterými se běžně nepotkáte. A to je dané zejména tím, že kolektiv táborových vedoucích tvoří speciálně vyškolení instruktoři Policie České republiky. Díky tomu je možnost si bezpečně vyzkoušet slaňování z výšek, jízdu na raftech, záchranu tonoucího, zahrát si paintball ….. za využití taktických postupů, které jistě využívá Police České republiky. No a kdyby se třeba jen stalo, že zrovna tohle Vaše děti nezaujme, je možnost se naučit základy první pomoci, vyzkoušet si resuscitaci dospělého nebo dítěte, zjistit jak zastavit krvácení nebo co dělat, když mi zrovna není dobře. Vše pod dohledem zkušeného lékaře, který vede chirurgické oddělení v nemocnici a je lékařem Zdravotnické záchranné službě. A možná přiletí i vrtulník…

Prostě nabízíme Vašim dětem tábor, kde se jistě nebudou nudit, mají možnost se dozvědět hodně nového a vyzkoušet si různorodé aktivity. Nechybí celotáborová soutěž mezi jednotlivými oddíly, soutěže jednotlivců a na závěr nikdy nechybí táborová diskotéka pod vedením DJ Mirase.